Hieronder een overzicht van alle producten in de webshop.
Zou Jan van Haasteren een golfer zijn? Een heerlijk golf tafereel in een mooi landschap, maar of het goed gaat met Jan van Haasteren weet ik niet!
Titel: De Golfbaan
Internationale titel: The Golf Course
Speciale uitgave: Heruitgave 2023
1000 stukjes
Van tekenaar: Jan van Haasteren
NIEUW, direct leverbaar!
De Jan van Haasteren familie is op een hondenshow. Maar dan wel een bijzonder hondenshow met wel heel vreemde honden. Welk cijfer zou Jan van Haasteren aan de honden geven?
De Jan van Haasteren puzzel de keuken is een heerlijk tafereel in de keuken waar heel veel mis gaat. Zal dit restaurant een Michelin ster krijgen. Wie durft hier een tafel te reserveren?
Jan van Haasteren loopt de Nijmeegse vierdaagse, maar dan op de puzzel. Een hilarisch tafereel op de Via Gladiola met veel Jan van Haasteren humor!
De Jan van Haasteren familie is aan het genieten in het park. Het is een zomerse dag in het park en Jan van Haasteren geniet ervan. Deze mag niet in je collectie ontbreken!
Een fabriek met technische hoogstandjes? Jan van Haasteren heeft zijn creativiteit de vrije loop laten gaan met heel veel technische hoogstandjes! Kan jij ze allemaal vinden?
Boerderijbezoek van Jan van Haasteren is een hilarisch tafereel van wat er allemaal afspeelt op een boerderij. Wat een heerlijke gekkigheid op de boerderij!
Kan jij Jan van Haasteren op de motor vinden? Een motorrace waar wel heel bijzondere motoren in voorkomen!
De Jan van Haasteren familie is op een kattenshow. Maar dan wel een bijzonder kattenshow met heel vreemde katten. Welk cijfer zou Jan van Haasteren aan de katten geven?
De Jan van Haasteren familie is op een kattenshow. Maar dan wel op een bijzondere kattenshow met wel heel vreemde katten. Welk cijfer zou Jan van Haasteren aan de katten geven?
Een prachtige juniorpuzzel van Jan van Haasteren waar de hele klas op de klassenfoto gaat. Ook nieuwsgierig naar alle details op deze klassenfoto?
***** Let op: Bij een bestelling van 2 juniorpuzzels ontvang je een gratis doe-boek. Deze wordt automatisch aan je bestelling toegevoegd *****
Een vrolijke junior puzzel van Jan van Haasteren met als titel de Goochelaar. De Goochelaar weet wel heel veel uit de hoge hoed te toveren!
Een vrolijke juniorpuzzel van Jan van Haasteren waar op een tropisch eiland een schat wordt gevonden. Ga je mee Schatzoeken met Jan van Haasteren?
Verjaardagskalender formaat 18 x 25 cm
Om alle verjaardagen op te schrijven.
Nieuw
Expert nummer 5. Oh nee, een gesprongen waterleiding! Het water staat al tot aan de knieën en het lek moet snel gerepareerd worden. Voor Schoonvader is dit echter een te grote klus en hij maakt zich snel uit de voeten!
Titel: Fata Morgana
Internationale titel: Fata Morgana
Artist: Dick Heins
Direct leverbaar!
Pagina 3 van 13
Realisatie: Krabo Websites & Hosting
Privacy statement - Disclaimer